2014. gada 17. novembris

Ziedot.lv kiosks - Labdarības veikaliņš un mani atstarotāji


Jā, šiem diviem ir vistiešākā saikne. Mani atstarotāji un matu rotiņas ir iekļauti Ziedot.lv jaunajā Dāvanu kolekcijā 2014. Tas arī ir tas projekts, par kuru oktobrī runāju, un kam veltīju visu savu uzmanību. 

No 12.novembra līdz 31.decembrim t/c Alfa atvērts Ziedot.lv kiosks - labdarības veikaliņš. Tajā atradīsiet daudzbērnu un vientuļo māmiņu, sirmgalvju, cilvēku ar īpašām vajadzībām veikumu. Iegādājoties davanas šeit, jūs atbalstīsiet kādu no 5 Ziedot.lv projektiem.
http://www.delfi.lv/…/klausampasakas-un-rokdarbniecu-veikum…Ja meklējiet dāvanas, droši iegriezieties Alfā vai Ziedot.lv birojā - ar vienu pirkumu būsiet izdarījuši trīs labas lietas:
  1. ieguvuši jauku, ar mīlestību radītu dāvanu;
  2. palīdzējuši grūtībās cilvēkiem, kuru dēļ izveidoti 5 projekti, kam tiks novirzīta gūtā peļņa;
  3. atbalstījuši manu ģimeni (esam kopā 6 - mums ir četras jaukas meitiņas) vai citus rokdarbniekus: kā jau minēju, dāvanas ir radījušas daudzbērnu un vientuļās māmiņas, sirmgalvji, cilvēki ar īpašām vajadzībām, un viņiem visiem patiešām ir nepieciešams atbalsts savu radīto lietiņu realizācijas veidā. P.S. Nodokļi arī no tās summas tiek maksāti. 


Tur atrodami šādi mani darbiņi: 

3 plaukstas lieluma atstarotāji no 3 rozītēm, lietojami gan kā piekariņš, gan piespraude.

 

6 piekariņi, kas skatāmi no abām pusēm, 7 cm plati6 bārkšu piekariņi, 25 cm gari. Ļoti labi "dejo vējā" :)12 piekariņi / piespraudes ar vienu lielu rozi, vidēji 12-13 cm platumā (skat. pašu pirmo ieraksta attēlu).


 

 Tie patiešām spīd!


Un vēl arī 12 matu gumijas...


... un 12 matu sprādzes.


Vēlu jums mierīgu un veiksmīgu gatavošanos svētkiem!

 

2 komentāri:

Anonīms teica...

vēl var iegādāties skaisto rožu atstarotāju?

Baiba Vigule teica...

Sveiki! Jā, var iegādāties dažādus atstarotājus. Rakstiet privāti uz galleryofrose @ gmail . com (epasta adrese, protams, bez atstarpēm). Šogad Labdarības veikaliņā to nav, var iegādāties privāti.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails