2011. gada 23. aprīlis

TRĪS KVADRĀTVESTES

Inese jau minēja, ka iepriekšējais ieraksts par volānziediem tāds ziemīgs.  Neko darīt, turpināšu joprojām par ziemīgām tēmām, kaut aiz loga īsts pavasaris. 

Rādīju jums savu dzimšanas dienas dāvanu, kas tapa janvārī. Te ir viens vēl senāks projekts. Trīs vestes. Dārtai un Martai tapa jau pirms Ziemassvētkiem, bet savējo dažās dienās uzdarināju kā pirmo darbiņu šajā gadā, kaut arī bija domāta kā vārda dienas dāvana sev (Baibas svin 4. decembrī). Tātad dziju oficiāli nopirku sev kā dāvanu. 


Pirmo iesāku jau novembra vidū, kad pie mums uz Liepājas musturtusu bija atbraukusi Baiba dažādus labumus mācīt. Es jau biju sapratusi, ka gribēšu mācīties no viņas kvadrātdžempera adīšanas principu. 

Dzija: Nopirku tirgū kaut kādu turku dziju, divas fices, meitenēm. Vēlāk ieraudzīju, ka Elize.lv ir tāda pati dzija, saucas Color Garden no YarnArt (100g / 200m; 40% vilna, 60% akrils). Pasūtīju sev vēl trīs fices. Bet kopā izlietoju par visām trim vestēm tikai 4 fices, pāris metru pāri palika. Tas nozīmē, ka uz Martas izmēru bija vesela fice, bet es savējai no Dārtas pārpalikuma vēl drusciņ paņēmu (man 2 fices ar astīti).
Adatas: Nr. 4,5

Ja ieskatīsieties, tad katram izmēram krāsas kārtojas savādāk. Dārtai ir vienkrāsaināks, Martai vairāk strīpaināks, bet man priekšpusē izveidojās oranža, bet uz muguras - melna sirds. 
Lai arī padusē es noraucu tikai 3 valdziņus sev, man tomēr šķiet, ka tas bija par daudz. Nākošo reizi skatīšos mazāku rokriņķi taisīt. Meitenēm rokriņķi nemaz neapstrādāju, bet sev beigās nolēmu to vienkārši aptamborēt ar īsajiem stabiņiem, nedaudz uzturēt, jo tas krūšu līnijā nedaudz padevās uz priekšu un izskatījās nesmuki.

Ja paskatījāties, ziniet, ka Baiba ada rievotajā adījumā. Es izdomāju, ka adīšu labiskajā, bet man nācās vilties un ārdīt ārā (labi, ka vispirms adīju Dārtai - viņa man ideāli der paraudziņu adīšanai), jo raksta garums atšķiras. Tīrs rievotais viens pats man reti patīk, tādēļ veicu eksperimentu, un nolēmu, ka varu atļauties adīt trīs rindiņas labiski un vienu kreiliski.

Februāra vidū beidzot sanāca taisīt fotosesiju. Pirmā bilde ir visjēdzīgākā. No tās dienas ir pāri par 100 bildēm, un tikai pavisam dažas ir rādāmas. Tālāk variet redzēt manu Dārtu dažādās smieklīgās pozās.

 Un te es, visā savā skaistumā :)


Bet te pa ilgiem laikiem varat redzēt kopā visu mūsu Viguļu famīliju.
 Un mēs divi vien :)

Priecīgu Lielo Dienu!


9 komentāri:

ineta teica...

Ļoti, ļoti skaistas! Burvīgas krāsas! Vienkārši lieliskas!

Priecīgas Lieldienas!

dace teica...

Super smukas vestītes!! Jums visiem ļoti piestāv!! Tapetes arī pieskaņotas ;)!

dace teica...

Un vēl esmu sajūsmā cik smuki tā sirsniņa izveidojusies!

Elīna teica...

Kādas skaistas vestītes un jūs visi labi un smaidīgi! lai tādi būtu arī katru dienu:)

Baiba Vigule teica...

Elīna, kāds jauks novēlējums, paldies! :)

Paldies, meitenes!

Un Dace, ko gan tu neievēro! :D Man pat tas prātā nebija ienācis, par tām tapetēm :D

Sixspārne teica...

Jaukām meitenēm jaukas vestītes! :)
Kā šī dzija uzvedās pēc mazgāšanas? Nestiepjas? Man ir iepirkta, bet baidījos mazai meitenītei adīt no tās jaku, jo adījums ļoti stiepās.

Baiba Vigule teica...

Sixspārne,
Manuprāt uzvedas tīri labi. Meitenēm esmu pāris reižu mazgājusi (mazgāju veļas mašīnā pussaudzīgā režīmā), un tā neko - ne stiepjas, ne veļas.

EMİNE ÖZTÜRK teica...

siz ve aileniz, çok güzel bir mutluluk tablosusunuz..

Alise teica...

perfektas vestes un perfektas bildes!!!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails