2010. gada 4. jūlijs

MANA DĀRTA NU ARĪ VAIRS NAV BĒBIS!

Jā, Dārtai palika gadiņš. 2. jūlijā, tāpat kā vienai no manām iemīļotākajām blogotājām - Disney. Tas man tāds patīkams atklājums :) HAPPY BIRTHDAY, DISNEY!
Pagatavoju Dārtai īpašu dzimšanas dienas tērpu. Man iepatikās tutu svārciņi. Biju redzējusi netā dažādas pamācības, kā tādus gatavot, bet tie lielākoties bija "fiksie varianti" un man ne īpaši gāja pie sirds. Toties ļoti skasti man šķiet svārciņi no kolekcijas "Dear Lillie", ko veido divas māsas un mamma. Ir vērts papētīt šo mājas lapu vairāk - visi darbiņi ir ļoti glīti, ar gaumi, vienkārši, bet ļoti skaisti. Ir arī veikala mājas lapa viņām, kā arī viņu darbiņus var atrast Etsy e-veikalā. Burvīgas rotas, aksesuāri un kleitas meitenēm un sievietēm, un arī kāzām.

Tad nu minētajā blogā atradu šo ierakstu, papētīju tuvāk pēdējos, dzeltenos tutu uz manekena, un sāku šūt svārciņus pēc savas saprašanas. Nomērīju vidukļa apkārtmēru un nogriezu 2 cm garāku plato gumiju. Nomērīju, cik garus gribu svārciņus. Sanāca 25 cm. Tā kā tills tiek locīts vidū uz pusēm un likts gumijai pāri, tad man vajadzēja 50 cm garu tillu vienam slānim. Izmantoju 4 slāņus, tātād bija vajadzīgi 2 metri tilla. Manis nopirktajam platums rullī bija 1,3 m. Pilnīgi pietiek. Liku visus 4 slāņus vienu uz otra virsū, locīju uz pusēm, nomērīju, cik plata ir gumija, atstāju ~0,5 cm rezervi un nošuvu taisno vīli visā platumā. Liku svārkus uz grīdas un griezu audumu strēmelēs. Griezu pa 2 slāņiem vienlaikus, lai nelīp kopā, bet stāv kuplāk (tāds mans prātojums). Vēru tunelī iekšā gumiju, ko ar zigzagdūrienu sašuvu kopā. Izlīdzināju svārkus vienmērīgi pa visu gumiju. Piešuvu puķi. Un svārki gatavi!
Šī ir bilde, kurā vislabāk var redzēt otru lietu komplektā, ko aizņēmos no Stephany: uz bodīša uzšuvu vieninieku, lai var redzēt, ka mana Dārta ir īsta gaviļnieve! 
Vēl klāt izveidoju matu lentu, kura gan ilgi galvā neturējās. Toties vecvecmāmiņai bija liels prieks, jo arī viņai maziņai ir fotogrāfija ar matu lenti un puķi galvā un lielu, kuplu kleitu. 
Lentai kreisajā pusē ar zigzagu, kas domāts gumiju šūšanai, piešuvu gumiju, kuru šūšanas laikā pēc iespējas vairāk nostiepu. Uz savienojuma vietas uzšuvu "rozi".
Marta arī tādus svārkus pieprasīja. Tas nozīmē, ka uz vārda dienu mēneša beigās arī viņai būs tādi jāpatapina. Vienīgais - nākamreiz strēmeles griezīšu platākas. Nezinu, kā ārzemēs, bet šis tills ir diezgan paciets, mazliet kņudina, lai neteiktu, ka skrāpē. Kā arī pie kustēšanās strēmeles ceļas uz augšu un līp viena pie otras. Hmm...
Bet - skats ir smuks, man patīk mans mazais (nu jau lielais!) gulbītis. :)
Njā, lai arī bildējām 6os vakarā, saule tomēr bija ļoti liela un spoža, tādēļ dažas detaļas ir grūti saskatāmas, kā arī ēnas tumšas un Dārta samiegusies... :D 
Lūk, Dārta tikusi pie savas kūkas un šokolādes skaidiņām! :)
Šī ir vienīgā kopbilde un vienīgā fotogrāfija, kurā esmu es ar gaviļnieci. Ir, kāda ir, tomēr galvenais, ka IR :)
Pēc kūkas notiesāšanas Dārta uzreiz aizmiga, lai uzkrātu spēkus Busuļa koncertam, kurš tieši tovakar uzstājās Liepājā, un par godu Dārtai ;)
Mans Enģelītis... 
 Un nobeigumam - Martas sveiciens :) [Picasā uzreiz video kvalitāte ir daudz sliktāka, tomēr saprast var visu.]
 

5 komentāri:

Elīna teica...

vienkārši super! Mazajai Dārtai piestāv - tik gaiši un priecīgi izskatās!!!

Baiba Vigule teica...

Paldies! Tevi jau arī drīz šādi prieki gaida ;)

MyMiuma teica...

Fantastisks tērps, burvīga un lepna valkātāja! Apsveicu jubilāri ar pirmo gadiņu un vecākus ar lolojumu!

Stephanie teica...

Adorable! Happy birthday to your little one! I don't think there is anything cuter then little girls in tutu's.

Sixspārne teica...

Svārciņi un mazā gaviļniece ļoti burvīgi! :) Daudz laimes mazulītei!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails