2013. gada 20. jūlijs

Lelles modes

Bildītēm un līdz ar to arī darbiņiem ir drusku vairāk par gadu. Dārziņā Dārtas grupiņā palūdza man apģērbt lelli. Tik liela kā jaundzimušais - 50 cm. Tad nu ķēros pie darba. Ātri negāja, tas tiesa. Bet kad saņēmos, tad aizgāja.. Drēbītes gatavoju, kamēr Dārta bija mājās slimojot, un aiznesu atpakaļ pēdējā dienā, kad gājām uz dārziņu, jo ņēmām meitenēm pārtraukumu martā, līdz rudenim. Bet rudenī sākām apmeklēt citu dārziņu. Tad nu sanāca, ka Dārta nemaz ar lelli nepaspēlējās. 

Audzinātājas bija priecīgas, ka ir vesels arsenāls drēbju, bet lūgumu tieši tā arī biju sapratusi - lai ir katrā gadalaikā ko vilkt.

Te - volāndzijas komplektiņš - veste un svārki. Krekliņš - atradu humplalās mini zīdaiņu bodī, nogriezu apakšu un apšuvu. Arī zeķubiksītes tur speciāli atrastas pa 10 sant.


Iepriekšējā vakarā visu sagludināju, saliku kastītē, sabildēt iedomājos tikai no rīta pirms braukšanas. Tā nu 7os no rīta stūķēju mugurā lellei un ātri bildēju. Tāpēc tāda saburzīta...

Te svārki šūti. 1. bildē džemperītis bija Dārtas, tikai galīgi dīvains - īss un plats, nepraktisks. Tika lellei tagad. Otrajā bildē arī blūzīte manis šūta.


Te svārkiem klāt baltā svētku blūze, šūta no Mārtiņa vecā orķestra krekla atlikumiem - kā pirmā no tā pirms kāda laika tapa blūzīte Martai :) Nepareizi sarēķināju, un lellei vēders neielīda blūzē, tādēļ aizmugurē iešuvi liku. Smuki :) 


Te - sarkanā vakarkleita. Bet puķainā vasaras kleitiņa kādreiz bija Dārtai pirkta. Lellei tā daudzreiz labāk izskatās. Te - pašas tamborētas krelles un somiņa. Meitenes novērtēja :) 


Šajā bildē komplektiņš - tamborēta jaciņa ar retro pogām un čībiņas. Man iepatikās bikšeles, ko humpalās pa 20 sant. nopirku - tās rišiņas uz dibena ir vienkārši fantastiskas!Un pēdējais ir gandrīz lieldarbs - divi komplekti. 1) Adīts biezais ziemas mētelis un zābaki. 2) Cepure, šalle un cimdi. Un kā gan dāma bez somiņas? 
Tajā dienā, kad braucām uz dārziņu, sniga. Tad šāds ietērps lellei bija vairāk kā piemērots. Dārta ar lepnumu lelli uz autobusu un tālāk uz dārziņu nesa. 


Nav komentāru:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails