2013. gada 7. marts

Lanoso "Zara" - varbūt kādai ir kāmja krājumos?

Vēršos pie jums, meitenes! Meklēju dziju Lanoso "Zara".
Gribēju Sārai jaku uzadīt, tad ar manos krājumos esošajām 1,5 ficēm pietiktu, bet tad Ravelry atradu riktīgi smuku tamborētu pīņu jaciņu. Un nedomājot sāku tamborēt. Un tad izrādījās, ka Elize.lv šīs dzijas vairs nav, pēdējās tika uz atlaidēm ātri izpārdotas. Meklēju ražotāja lapā un sapratu, ka laikam neražo arī vairs. Bet tamborējas forši, tādēļ labprāt gribētu visu jaku no šīs dzijas uztamborēt. 

Tādēļ jautāju, vai kādai no jums krājumos neatradīsies viena fice no šīs dzijas koši dzeltenā tonī? Ja būtu divas, tad varētu arī kapucīti uztamborēt. 

Skatos, ka man ir divas etiķetes palikušas, katrai savs krāsas kods, tad nu nezinu, kurš būs īstais. Tādēļ nobildēju procesu. Dzija ir nedaudz tumšāka un siltākā tonī, nekā man izdevās noķert... 


Var redzēt, ka esmu notamborējusi abas piedurknes un stāva apakšdaļu. Stāvs līdz padusēm vēl jānotamborē tikpat garš, cik piedurknes, un tad savienot reglānā uz augšu. Te ir drusku vairāk par fici, tad rēķinu, ka ar fici varētu pietikt jaciņai bez kapuča. Bet gribas ar to kapucīti - riktīgi fifīgi izskatās :)

Tad nu meitenes, ja jums krājumā ir viena - divas fices šī dzijas uz esat gatavas no tās šķirties, dodiet man ziņu uz baiba.vigule(at)gmail.com
Ļoti gaidīšu!

Ja ne, kombinēšu ar balto (citas krāsas domās nevaru salikt kopā), bet gribas vienā krāsā... Un jūs jau zināt, kā ir, kad gribas... :) 
Nav komentāru:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails