2011. gada 8. maijs

TULPĪŠVESTĪTE DĀRTAI


 Man pēdējā laikā gadās tā, ka zinu, ka tuvojas kādi svētki, bet ir problēmas ielikt tos konkrētās dienās. Tā arī tikai pēdējā mirklī attapos, ka Dārtas vārda diena būs jau pēc trim dienām (nu, tas jau bija sen atpakaļ, februāra sākumā). Izdomāju Dārtai uzadīt vestīti, un līdz ar to izmēģināt jaunu modelīti. Baibas māsa pēc tāda ada visādus topiņus, un man ir plāns kaut kad pēc šāda parauga sev kleitu uzadīt.

Gājām ar Dārtu uz pilsētu, un viņa no manām divām piedāvātajām dzijām izvēlējās (cik nu izvēlējās - paņēma) šos toņus. 
Dzija: Kurita Bebe (70% vilna, 30% akrils; 50g/200m) 1 fice no Kungu ielas veikaliņa "Namiņš" un Classic Yarns Collection dzija no Carnevalle (45% mohēra, 35% vilna, 20% poliamīds; 50g/590m) saturīgumam. 
Adatas: Nr. 3

Nedaudz biju pārsteigta, kad kādā interneta veikalā ieraudzīju tieši tādu pašu dziju, tieši tās pašas četras krāsas, tas pats sastāvs un metrāža. Vienīgā atšķirība tāda, ka manis pirktā it kā ir ražota Lietuvā, bet interneta veikalā redzētā ražota Itālijā, un tiek pārdota ar citu nosakumu. Njā, mūsdienās ražotāji / izplatītāji izdomā dažādas viltības, lai tikai tiktu pie lielāka zūksnīša. Tikai kā lai pircējs zina, kam ticēt? Tas tā arī paliks kā retorisks jautājums. 

Bet nu par vesti.

Adīta uz apaļajām adatām no apakšas uz augšu, pēc tam uzņemti vajadzīgie valdziņi pleca daļai, un viss kopā adīts līdz kakla izgriezumam turp-atpakaļ pēc Baibas zīmētās shēmas izklaidu reglānam. Sanāk, ka valdziņus saadīju tikai trijās rindiņās visā reglāna adīšanas laikā. Tā kā pēdējā laikā bieži rakstu par Martu, un arī Martai sanāk vairāk visādus smukumus gatavot (nu, liela princese tak viņa, un mati ir, kur puķes likt, un dārziņā visu ko vajag, un arī pati paprasīt prot), tad nu tagad salikšu daudzākas bildītes ar manu nu jau lielo Dārtu. Bildes uzņemtas februāra vidū. 

Nu jā, Dārta nav man uz vietas sādētāja - riktīgi dzīvelīgs bērniņš. Tik jāspēj vienmēr tas ar smaidu uzņemt... :)


Skaistu Jums māmiņdienu, meitenes!


2 komentāri:

Agnese teica...

Superīga vestīte!!! Man šāda ar ir padomā reiz izmēģinā:)

Baiba Vigule teica...

Paldies, Agnes!
Adās nudien vienkārši! Tikai ir jāizrēķina ;)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails