2010. gada 4. septembris

TĒVAM UN DĒLAM

Šis ir man pats pirmais pasūtījums. No Somijas :) Meitene, ar kuru kopā dejojām Jelgavā, tagad dzīvo Somijā, un gribēja līdzīgi apģērbt savus divus vīriešus. Šis arī ir pasens adījums, jau uz Lieldienām bija nogādāts Somijā.
Santa man sūtīja paraugus, kādos krāsu toņos un rakstos gribētu dēlēnam vesti, cepuri un cimdus, un vīram cepuri. Interneta veikalos meklējām dzijas, un nolēmām, ka adīšu no Musturbodē pieejamās dzijas Marathon (Katia) (25% vilns, 75% akrils; 50g / 110m; adatas Nr.3,5#). Santa izvēlējās 7 krāsas, koā 9 fices. Tāds izskatījās viņas pasūtījums (meitene pati ļoti mākslinieciska, šobrīd viņai ir savs tattoo saloniņš, viņa veido ļooooti skaistus tetovējumus):
Saņemtās dzijas krāsiņas gan diezgan atšķīrās no veikalā redzētajām fotogrāfijām:
Bet nu nekas, labi, ka Tētim patīkot dažādās kreizī cepures. Modeļi ir ļoti vienkārši, kas man bija jāuzada, bet uzdevumu ļoti sarežģīja daudzās krāsiņas un līdz ar to daudzie diegu gali, jo vajadzēja iekļaut adījumā arī pāris rakstiņu, lai nav vienkāršs labiskais. 
Uzadīju cepuri puikam, Mārtiņš (Mr. Manējais)  teica, ka viņam gandrīz labāk patīkot cepures kreisā puse. Tādēļ izdomāju, kā noslēpt diegu galus, lai visus apģērba gabalus varētu nēsāt no abām pusēm. Neesmu gan jautājusi, vai viņi tā dara, bet - lūk, rezultāts.
Un te mana Marta un es šajā komplektiņā. 


1 komentārs:

EMİNE ÖZTÜRK teica...

she is very lovely...

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails