2009. gada 1. maijs

PIRMIE SOĻI "BIZNESĀ"

Abas ar Daci nolēmām izmēģināt laimi Lieldienu tirdziņā Liepājā Rožu laukumā (12.04.2009.). Salikām, kas abām bija, bet galds tik un tā tāds patukšs izskatījās. Man - apģērbi gadu / divus veciem bērniem, Dacei - tamborētas krelles.
Mani darbiņi bija tapuši trīs nedēļu laikā - tās bija trīs trakas nedēļas....
Beigās, kad Dace aizgāja, galds izskatījās pavisam pliks...
Lai arī bija algas nedēļa, tomēr valstī esošā ekonomiskā situācija dara savu: mēs palikām ar tukšām kabatām, citiem tirgotājiem arī nekas dižs kabatās neieripoja. Bet vismaz interesanta pieredze :)
Mazliet sīkāk par maniem darbiņiem:

Cālīšzābaciņi ar kustīgām actiņām. Šobrīd jau kā mīļa dāvaniņa ir aizceļojuši.
Džemperis ar mašīnu. Pie kakla podziņas, lai viegli pār galvu dabūjams. Kā es meklēju mašīnas zīmējumu netā... Beigās vislabākais izrādījās no mammas padomju laiku adīšanas grāmatas, kas man skapī stāv :)
Nodomāju - ja man būs puika, paturēšu sev. Bet nu nekā... :)
Pirmā jaciņa, adīta reglānā no augšas.
Džemperītis ar augstu krāgu, lai silti kakliņam un viegli pār galvu dabūjams. Apkakli var atlocīt.
Tomātcepurīte uz aptuveni gadus vecu meitiņu. Tā kā lielajai jau ir līdzīga, tad domāju, ka šo atstāšu mazajai, tikai tomēr vajadzētu pieadīt sienamās austiņas, lai grozoties nekrīt nost..
Pirmā jaka ar rāvējslēdzēju.
Komplektiņš jaundzimušajam. Materiāls: 100% Jaunzēlandes vilna, nekož. Pēdējā laikā man iepaticies zvaigznīšu raksts. Cepurīte tapa uz vietas gadatirgū. Sedziņas izmēri: 60 x 80 cm.

Nav komentāru:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails